Hot line:0 (365) 22 36 16 ან 0 (365) 22 08 08

საჯარო სკოლები

ახალციხის  მუნიციპალიტეტში ფუნქციონირებს 39 სკოლა, მათ შორის ქალაქ ახალციხეში 7 საჯარო და 1 კერძო სკოლაა, ხოლო სოფლებში 31 საჯარო სკოლა.

 

 ქალაქი ახალციხე,   №1 საჯარო სკოლა,  მიქუტიშვილის ქ.N2,  Akhaltsikhe1@mes.gov.ge;

ქალაქი ახალციხე,  №2 საჯარო სკოლა,  ასპინძის ქ.N18,    Akhaltsikhe2@mes.gov.ge;

ქალაქი ახალციხე,   №3 საჯარო სკოლა, რუსთაველის ქ.N12,  Akhaltsikhe3@mes.gov.ge;

ქალაქი ახალციხე,  №4 საჯარო სკოლა, აღმაშენებლის ქ.N63,  Akhaltsikhe4@mes.gov.ge;

ქალაქი  ახალციხის,  №5 საჯარო სკოლა ფარნავაზ მეფის ქ.N6, Akhaltsikhe5@mes.gov.ge;

ქალაქი ახალციხე, №6 საჯარო სკოლა პეტრე იბერის ქ.N2, Akhaltsikhe6@mes.gov.ge;

ქალაქი ახალციხე, №7 საჯარო სკოლა რუსთაველის ქ.N105ა, Akhaltsikhe7@mes.gov.ge;

ქალაქი ახალციხე,  შპს კერძო სკოლა ,,ხერხემი", დიდიმამიშვილის ქ.N3, mzekaschool@yahoo.com

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,  სოფელ ანდრიაწმინდის საჯარო სკოლა, Andriatsminda@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,  სოფელ ანის საჯარო სკოლა, Ani@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,  სოფელ აწყურის საჯარო სკოლა, akhAtskuri@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,  სოფელ გურკელის საჯარო სკოლა, Gurkeli@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,   სოფელ დიდი პამაჯის საჯარო სკოლა  DidiPamaji@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,  ქალაქ ვალის №1 საჯარო სკოლა 9აპრილისქ.N3, Vale1@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,   ქალაქ ვალის №2 საჯარო სკოლა სტალინის ქ.N23, Vale2@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,  ქალაქ ვალის №3 საჯარო სკოლა მაჭარაშვილის ქ.N4, Vale3@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი, ქალაქ ვალის №4 საჯარო სკოლა წერეთლის ქ.N22, Vale4@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი, სოფელ ზიკილიის საჯარო სკოლა, Zikilia@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,  სოფელ თისელის საჯარო სკოლა, akhTiseli@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი, სოფელ კლდის საჯარო სკოლა,   Klde@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი, სოფელ მინაძის საჯარო სკოლა,  Minadze@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,  სოფელ მუსხის საჯარო სკოლა, Muskhi@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,   სოფელ ნაოხრების საჯარო სკოლა, Naokhrebi@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,   სოფელ პატარა პამაჯის საჯარო სკოლა, PataraPamaji@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,  სოფელ საყუნეთის საჯარო სკოლა, Sakuneti@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,   სოფელ საძელის საჯარო სკოლა, Sadzeli@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,   სოფელ სვირის საჯარო სკოლა, Sviri@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,  სოფელ სხვილისის საჯარო სკოლა, Skhvilisi@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,  სოფელ ტყემლანის საჯარო სკოლა, tkemlani@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი, სოფელ ურავლის საჯარო სკოლა, Uraveli@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,  სოფელ ფერსის საჯარო სკოლა, Persa@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი, სოფელ ღრელის საჯარო სკოლა, Ghreli@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი, სოფელ წინუბნის საჯარო სკოლა, Tsinubani@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,სოფელ წნისის საჯარო სკოლა,   Tsnisi@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,სოფელ წყალთბილის საჯარო სკოლა, Tskaltbila@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი, სოფელ წყრუთის საჯარო სკოლა, Tskruti@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი, სოფელ ჭაჭარაქის საჯარო სკოლა, Chacharaki@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი,  სოფელ ჭვინთის საჯარო სკოლა, Chvinta@mes.gov.ge;

ახალციხის მუნიციპალიტეტი, სოფელ ხეოთის საჯარო სკოლა, Kheoti@mes.gov.ge;

Share page